فروشگاه عینک آی کالا

جستجوی سریع

نور آبی را کنترل کنید


 

نور آبی به خودی خود یک پدیده طبیعی است که در نور روز هم وجود دارد و به ما کمک می کند تا بیدار بمانیم. اما اگر بیش از حد نرمال در معرض آن قرار بگیریم می تواند اثرات منفی بر سلامت چشم ما داشته باشد. در حالی که عدسی های معمولی هیچ گونه فیلتری برای نور آبی ندارند،  BlueControl هویا نور آبی تابشی از صفحات دیجیتال را خنثی می کند و در نتیجه فرد استفاده کننده را در برابر اثرات منفی نور آبی محافظت کرده و سلامت چشم ها را در وضعیت مناسب تری نگه می دارد.

این عدسی برای کسانی که بیش از 4 ساعت کار مداوم با لوازم دیجیتال ( کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت ، تلویزیون ، گوشی تلفن همراه ) را دارند بهترین گزینه برای رفع مشکلات آسیب های احتمالی این لوازم می باشد.

 

نور آبی چیست؟

به نظر می رسد که در دنیای امروز نمی توانیم بدون لپ تاپ ، گوشی های هوشمند ،تبلت ها  تجهیزات جی پی اس و تلویزیون های مدرن زندگی کنیم. همه این وسایل  یک چیز مشکوک دارند: صفحه نمایشگر آن ها نور آبی زیادی را از خود ساطع می کند که به عنوان قسمت پرانرژی نور مرئی شناخته می شود. اگرچه نور آبی به خودی خود یک پدیده طبیعی است که در نور روز هم وجود دارد و به ما کمک می کند تا بیدار بمانیم. اما اگر بیش از حد نرمال در معرض آن قرار بگیریم می تواند اثرات منفی بر سلامت چشم ما داشته باشد.

 

اثرات نور آبی روی چشم ها

کسانی که از وسایل دیجیتال زیاد استفاده می کنند ممکن است علائم و ناراحتی های زیر را تجربه کنند:

بی خوابی، تاری دید ، سردرد، خستگی چشم، قرمزی چشم

 

آیا می دانید؟

بیش از یک سوم بزرگسالان بین 4 تا 6 ساعت و 14% از آن ها 10 تا 12 ساعت در روز از وسایل دیجیتال استفاده می کنند.

83% از کسانی که از عینک استفاده می کنند هنگام استفاده از وسایل دیجیتال یا پس از آن دچار ناراحتی چشمی می شوند.

 

نور آبی را کنترل کنید

در حالی که عدسی های معمولی هیچ گونه فیلتری برای نور آبی ندارند،  BlueControl هویا نور آبی تابشی از صفحات دیجیتال را خنثی می کند و در نتیجه فرداستفاده کننده را در برابر اثرات منفی نور آبی محافظت کرده و سلامت چشم ها را در وضعیت مناسب تری نگه می دارد.

 

 

جدیدترین محصولات

ZE730
450000 تومان
Vinti - 7010
600000 تومان
gv-4295
685000 تومان
fibonacci - 8608
200000 تومان
مشاهده محصولات بیشتر