فروشگاه عینک آی کالا

جستجوی سریع

عدسی های DriveSafe


رانندگی راحت و مطمئن

چیزی فریبنده در رانندگی با ماشین وجود دارد. با این حال افراد بسیاری به هنگام قرار گرفتن در شرایطی همچون طوفان، سپیده دم، غروب، و حتی رانندگی در شب احساس ناامنی در رانندگی میکنند. عدسی های تدریجی قدیمی برای رانندگی مناسب نیستند. با در نظر گرفتن این موارد و بهره گیری از ترکیب طراحی بهینه ی عدسی ها و پوشش خاص آنها، عدسی های DriveSafe زایس تجربه ی لذت رانندگی را امکان پذیر کرده اند. به تکنولوژی های زایس برای دیدی بهتر در رانندگی اطمینان کنید.

 

چگونه لنز زایس می تواند رانندگی را امن تر و استرس را کاهش دهد؟

رانندگی؛ بسیاری از مردم کاملا آن را دوست دارند، اما برای بسیاری از ما، یک ضرورت است که برای ما استقلال زیادی را فراهم می کند با این حال، مطالعات نشان داده است که بسیاری از مردم در هنگام راندگی احساس ناامنی می کنند و دچار استرس و حالات عصبی می شوند، به خصوص در شرایطی که دیدشان ضعیف است: در باران، در شرایط مه آلود یا ابری، و در سپیده دم یا هنگام غروب. هنگام رانندگی، دید خوب تضمین کنده ایمنی و پیشگیری از حوادث است.

- اگر دید ضعیف است، ما خسته تر و به کندی در برابر اتفاقات و حوادث واکنش نسان می دهیم. اما چه چیزی واقعا برای دید بهتر نیاز است؟ عینک رانندگی چقدر مورد استفاده می تواند باشد در این روزها؟

زایس این موضوع را با جزییات زیادی مورد بحث قرار داده است.

 

آیا می دانستید عدسی های طبی می توانند رانندگی را حتی در شرایطی با نور کم و بارانی، راحت تر و امن تر کند؟

آیا از کاهش میدان دید در شرایط نور کم مانند: مواقع بارندگی، غروب آفتاب و شب هنگام ناراحت هستید؟
تابش های خیره کننده ناشی از نور اتومبیل های مقابل در شب آزارتان می دهد؟
آیا برای تطابق سریع دید هنگام تغییر حرکت چشم مابین جاده، داشبورد و آینه ها یا بالعکس دچار مشکل می شوید؟

رانندگی می تواند برای همه امری چالش برانگیز باشد، بدیهی است که تشخیص فواصل و داشتن دید خوب برای حفظ و ایمنی امری حیاتی است.

عدسی های DriveSafe زایس برای رانندگی ایمن و در عین حال مناسب استفاده در سایر فعالیت های روزمره
عدسی هایی جهت استفاده روزمره در تمام موقعیت ها و برای رانندگی امن تر و راحت تر
عدسی های DriveSafe زایس در انواع تک دید و تدریجی تولید می گردند.

 

مزایای عدسی های DriveSafe زایس


دید بهتر در شرایط نور کم برای رانندگی امن تر و راحت تر با کمک فناوری Luminance Desig

مشکلات بینایی ممکن است در آب و هوای بد بوجود آید، در سپیده دم یا هنگام غروب و در شب. شب کوری نوعی بیماریست که بسیاری از مردم را وادار به جلوگیری از رانندگی در نور ضعیف و در شب می کند. دلیل این کار این است که رانندگی در تاریکی، گرگ و میش و یا در شرایط نوری ضعیف، به عنوان مثال باران، مه یا برف، رفتارها و خواسته های متفاوتی را در چشم ما بوجود می آورد مردمک ها در تاریکی گشاد شده، تمرکز دید در مقایسه با حالت مردمک ها در روشنایی روز کاهش پیدا می کند. یکی از نتایج بارز این است که رانندگان کمتر قادر به تشخیص فاصله ها می شوند و این امر ناامنی و استرس به همراه دارد.

این به این معنی می باشد که ما نیازمند لنزهایی برای رانندگی هستیم که در ارزیابی بهتر فواصل در نور ضعیف به ما کمک نماید.

کاهش اثر خیره کننده نور اتومبیل های روبرو و چراغ های خیابان در شب با کمک پوشش DriveVision DriveSafe
مشکلات بینایی ناشی از تابش خیره کننده

در ترافیک، بسیاری از مردم از تابش خیره کنده ناشی از چراغ های جلو وسایل نقلیه، چراغ های خیابان و چراغ های تحریک کننده اماکن مختلف دچار مشکل می شوند. این امر به ویژه در هنگام رانندگی در گرگ و میش و یا در شب زمانی که مردمک چشم گشاد می شود شدیدتر می شود. تحقیقات بازار و شواهد علمی نشان می دهد که هر دو تابش خیره کننده ادراک شده در ترافیک با تکنولوژی روشنایی ماشین های مدرن در ارتباط است، و به ویژه به LED و زنون و منابع نور با شدت بالا. اهمیت این مطلب به منظور محافظت هرچه بیشتر در برابر تابش های خیره کننده جهت رانندگی امن تر و راحت تر می باشد. زایس گونگی عکس العمل رانندگان در برابر انواع تابش های خیره کننده را مورد بررسی قرار داده است و نشان داده است که با چه پوششی بر روی عدسی می توان این مشکلات را برطرف نمود.

دید دقیق و کامل از جاده، داشبورد، آینه های جانبی و آینه مرکزی با کمک عدسی تدریجیDriveSafe

مشکلات بینایی به دلیل حرکت سریع و مکرر چشم در هنگام رانندگی اندازه گیری که توسط موسسه FKFS از جانب زایس انجام شد نشان داد که ما به طور متوسط 97 درصد مجموع فعالیت های ما در هنگام رانندگی با نگاه کردن به فواصل همراه است. بنابراین، چشم به سرعت از دور به نزدیک از داشبورد به مناظر اطراف و آینه کنار یا آینه عقب تطابق می کند و این مسئله برای افراد جوان مشکلی به وجود نمی آورد، اما از سن 35-40 به بعد، چشم ما دیگر قادر به انطباق کامل نیست و نمی تواند مانند دوران جوانی تطابق کامل انجام دهد در این شرایط ما نیاز به لنزهای مخصوص برای رفع این مانع داریم به عنوان مثال عدسی های تدریجی می تواند سرعت تمرکز چشم ما را از مسیر جاده به داشبورد و بالعکس بالا برد. زایس رفتار چشمان ما را در هنگام رانندگی مورد تجزیه و تحلیل دقیق قرار داده است.

 

عدسی های DriveSafe زایس

آزمایش شده و مطمئن

عدسی های DriveSafe زایس در چندین آزمون واقعی توسط مصرف کنندگان حرفه ای و آماتور مورد سنجش قرار گرفت که در نتیجه: استفاده کنندگان میزان رضایت و خرسندی بالایی از این محصول اعلام نمودند.

%97 در هنگام رانندگی
%94 در حال انجام کارهای معمول و روزمره مانند: کار اداری

نوآوری و کیفیت، شیوه زندگی در زایس

جدیدترین محصولات

VISCONTE BRW C5
625000 تومان
VISCONTE BL C5
1000000 تومان
STYLO BRW C4
855000 تومان
STYLO BL C4
855000 تومان
مشاهده محصولات بیشتر