فروشگاه عینک آی کالا

جستجوی سریع

حذف عینک با این قطره چشم!


حذف عینک با این قطره چشم!

 

برای اولین بارقطره چشمی برای حل دائمی مشکل دوربینی و نزدیک بینی ابداع می شود که با استفاده از این قطره چشم می توانید عینک های طبی را برای همیشه کنار بگذارید.

نمناک؛ قطره های چشمی برای استفاده های گوناگونی تولید و عرضه می شوند، از عفونت و خشکی چشم گرفته تا حساسیت های فصلی اما برای اولین بار قطره چشمی ابداع شده که عیوب انکساری چشم را برطرف می سازد و باعث می شود برای همیشه با عینک های طبی خداحافظی کنیم.

 

قطره چشمی که عیوب انکساری را اصلاح می کند

مبدع این قطره چشم می گوید ترکیبات موجود در این محصول که بر مبنای فناوری نانو ابداع شده قادر به برطرف کردن مشکلات قرنیه چشم خوک بوده و می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک بتوان با استفاده از همین قطره چشم نیاز به استفاده از عینک در انسان ها را برای همیشه از بین برد.

این اولین بار است که یک قطره چشم برای حل دائمی مشکل دوربینی و نزدیک بینی ابداع می شود. این قطره هم در کودکان و هم در بزرگسالان و برای رفع هر دو مشکل دوربینی و نزدیک بینی قابل استفاده است.

تنها در آمریکا 5 تا 10 درصد از مردم با مشکل دوربینی و حدود 42 درصد از آنها که بین 12 تا 54 سال سن دارند با مشکل نزدیک بینی دست به گریبان هستند. افرادی که در مناطق شهری زندگی می کنند معمولا دوبرابر افراد روستانشین با خطر ابتلا به این مشکل مواجه هستند.

استفاده از این قطره های منحصر به فرد در آینده می تواند جایگزین استفاده از لنزهای چشمی هم بشود و با استفاده از آنها تمرکز بر روی اشیا از فواصل مختلف ممکن خواهد شد. همچنین بیماران می توانند با نصب یک برنامه تلفن همراه بر روی گوشی خود و اندازه گیری میزان مشکل انکساری چشمانشان یک الگوی خاص برای استفاده از قطره های چشم مذکور به دست آورند.

 

منبع: اقتصاد نیوز

جدیدترین محصولات

ZE730
450000 تومان
Vinti - 7010
600000 تومان
gv-4295
685000 تومان
fibonacci - 8608
200000 تومان
مشاهده محصولات بیشتر